počet produktů: 0
cena: 0 CZK
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
nejprodávanější produkty
nejnovější produkty

Obchodní podmínky

 

 

 

NÁKUPNÍ ŘÁD

A. Úvodní ustanovení

1. Tento nákupní řád platí pro nákup v internetovém obchodě www.jefro.cz.

2. Tento nákupní řád je závazným ustanovením a upravuje a vymezuje vzájemný obchodní vztah, práva a povinnosti mezi zákazníkem (dále kupující) a provozovatelem (dále prodávající) internetového obchodu je Jefro, s.r.o., 9.května 29, 436 01, Litvínov, IČO: 28696620, DIČ: CZ28696620

B. Objednací podmínky

1. Prodávající uskutečňuje nabídku zboží prostřednictvím internetového obchodu na adrese www.jefro.cz.

2. Internetový obchod prodávajícího umožňuje kupujícímu zejména prohlížení aktuálně nabízeného zboží, vyhledávání požadovaných položek a objednání vybraného zboží.

3. Kupující objednává zboží elektronickou cestou přímo v internetovém obchodě prostřednictvím formuláře vytvořeného právě k tomuto účelu. Po zadání objednávky do objednávkového systému (poté, co kupující dostane e-mailem potvrzení své objednávky) je objednávka na základě platných právních norem považována za uzavřenou kupní smlouvu, a tedy objednávku závaznou (obsahuje-li všechny náležitosti, vyžadované objednávkovým formulářem).

4. Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s tímto nákupním řádem, jakož i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

5. Prodávající je ve všech případech oprávněn požádat zákazníka o autorizaci objednávky vhodným způsobem, zpravidla telefonicky nebo e-mailem. Odmítne-li zákazník objednávku autorizovat, je považována za neplatnou.

C. Ceny

1. Prodávající si vyhrazuje právo kdykoliv měnit ceny v obchodě bez předchozího upozornění zákazníků.

2. Ceny uváděné na internetových stránkách jsou vždy platné a závazné v okamžiku uskutečnění objednávky. Objednáním zboží již změna ceny v internetovém obchodě nijak neovlivňuje cenu, která byla uvedena v objednávce.

3. Všechny ceny uváděné na internetových stránkách obchodu www.jefro.cz jsou zobrazovány včetně DPH.

4. Prodávající je plátcem DPH a zákazník, který je plátcem DPH si může nárokovat u finančního úřadu odečet DPH ze zboží u nás nakoupeného.

D. Platební podmínky

Kupující z České republiky:

1. Doručení zboží dobírkou České pošty a zaplacení zboží při převzetí zboží.

2. Objednávka je v tomto případě ze strany prodávajícího vyřizována okamžitě po jejím potvrzení.

3. Platba předem na bankovní účet prodávajícího. Kupující může platit bankovním převodem, složenkou či s využitím dalších elektronických metod. Objednávka je v tomto případě ze stany prodávajícího vyřizována až od okamžiku připsaní peněz ve stanovené výši na jeho účet.

4. Platba v hotovosti při převzetí zboží. V případě kdy se kupující dohodne s prodávajícím na osobním předání zboží, je možné zboží zaplatit v hotovosti při převzetí zboží.


 

E. Dodací podmínky

Na území České republiky:

1. Zboží prodávající zasílá formou obchodního balíku prostřednictvím České pošty.

2. Zboží je vždy zabaleno tak, aby nedošlo k poškození originálního obalu ani samotného zboží.

3. Náklady na odeslání zboží jsou závislé na způsobu platby. V případě dobírky jsou k objednávce připočteny náklady poštovného ve výši 150,- vč. DPH/ balík.

4. Většinu nabízeného zboží je prodávající schopen odeslat kupujícímu do 2 (slovy: dvou) pracovních dnů. Společně s obvyklou dobou dodání balíků České poštou nebo přepravní společností PPL celková doba od objednávky k doručení zásilky kupujícímu nepřesáhne 7 pracovních dnů, pokud není uvedeno jinak.

5. Prodávající nemůže ovlivňovat doručovací doby České pošty. V případě, že není prodávající schopen zajistit odeslání zboží kupujícímu do jednoho týdne, kontaktuje kupujícího, informuje jej o prodloužené dodací lhůtě a domluví s kupujícím způsob realizace této objednávky.

F. Odstoupení od smlouvy ze strany kupujícího

1. Kupující může zrušit objednávku zboží kdykoliv před jeho odesláním na základě e-mailu odeslaného kupujícím na e-mailovou adresu prodávajícího jefro@jefro.cz. Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny.

2. Dle zákona 367/2000 Sb. má kupující právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží.

3. Zboží musí být vráceno na adresu prodávajícího jako obyčejný balík. Zásilky vrácené formou dobírky nebudou přijaty.

4. Na vrácení zboží je nutno prodávajícího předem upozornit e-mailem na jefro@jefro.cz e-mailu je třeba uvést: Datum objednávky ve formátu DD.MM.RRRR, číslo objednávky, číslo účtu na které je vrácení peněz požadováno, datum a podpis.

5. Zboží musí být vráceno v originálním obalu, musí obsahovat veškeré díly a příslušenství jako při dodání zboží kupujícímu. Zboží musí být v bezvadném stavu, nepoškozeno, neporušeno, nepoužito, včetně všech dokladů, návodů, záručních listů apod., schopno další distribuce. Součástí vrácené zásilky musí být kopie dokladu o koupi v našem obchodě (prodejka za hotové). Na základě takto vráceného zboží budou prodávajícím kupujícímu neprodleně převodem na účet vráceny peníze za objednané zboží, a to ve výši částky, za kterou bylo zboží zakoupeno v našem obchodě. Náklady na doručení zboží zpět nese kupující.

6. V případě nedodržení výše uvedených podmínek nebude prodávající akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude na náklady kupujícího vráceno zpět kupujícímu.

7. Poplatky za poštovné a balné jsou kupujícímu vráceny pouze v případě chybně zaslaného zboží nebo zboží, které došlo poškozené.

G. Odstoupení od smlouvy ze strany prodávajícího

Prodávající je oprávněn zrušit objednávku (po předchozí dohodě s kupujícím) zejména v případech:

1. Kdy není schopen doručit zboží v daném termínu.

2. Kdy má oprávněnou pochybnost o skutečné identitě kupujícího.

3. V případech, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává.

4. Kdy se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží.

V případě, že kupující již zaplatil část nebo celou kupní cenu, bude mu tato částka v co nejkratším termínu převedena zpět na jeho účet nebo vrácena na adresu.

H. Záruka, reklamace

Reklamace zboží probíhá v souladu s platnými právními předpisy na území České republiky. Podmínky, způsob a další náležitosti naleznete v Reklamačním řádu.

I. Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů kupujícího probíhá v souladu s platnými právními předpisy na území České republiky. Podmínky, způsob a další náležitosti naleznete v sekci Ochrana osobních údajů.